— Značky elektrokol —


Apache Bicycles je česká značka jízdních kol s tradicí od roku 2001. Elektrokoly se intenzivně zabývá od roku 2008 a tak Vám dnes může nabídnout sedm let zkušeností s vývojem, prodejem a servisem elektrokol. Patří mezi nejstarší prodejce elektrokol na českém trhu a nebojíme se říci, že je průkopníky elektrocyklistiky u nás. 

Při vývoji elektrokol se zaměřuje především na jejich spolehlivost, funkčnost, nenáročné ovládání a snadnou manipulaci.

Úspěch slovenské značky Kellys začal před více než 25 lety, kdy zakladatelé společnosti Kellys, dva bratři - Peter a Brano Divincovi, strávili bezpočet hodin jízd v překrásných slovenských horách. Společnost začala se skromnou půjčovnou kol, ale bratři Divincovi měli od začátku sen kola i vyrábět. Díky velkému odhodlání trvalo jen dva roky, než bylo dosaženo obratu 30 tisíc prodaných kol. KELLYS dnes vyváží bicykly do více než 35 zemí světa a stává se rozpoznatelnou značkou jízdních kol s tisíci a tisíci prodaných kol.

S rychlým rozšířením elektrokol, se i v nabídce Kellys objevilo několik velmi zajímavých modelů elektrokol.

Kultovní americká značka Felt, jejíž kořeny sahají až do roku 1980 k muži jménem Jim Felt - k esu mezi mechaniky. Hned první kolo Felt bylo jako zjevení - hlavně díky tomu, že měl Jim Felt jasnou představu, jak zlepšit současný design a optimalizovat pozici jezdce při zlepšení aerodynamiky.

Od té doby se značka Felt dynamicky rozrůstá i mimo své závodní kořeny. Princip však zůstává stejný, každé kolo Felt musí poskytnout ty nejlepší možné jízdní vlastnosti. ,,Nechceme být největší, chceme být nejlepší." To je věta, kterou je často slyšet z úst Jima Felta.

Giant je největší výrobce kol na světě a zároveň špičkový výrobce a inovátor jízdních kol. Před více jak 40 lety (v roce 1972) začal Giant výrobu kol s jasným cílem - měnit cyklistiku k lepšímu a přinášet radost z jízdy na kole.

Zakladatelé Giant byli mistři svého řemesla, zkušení konstruktéři, jenž se snažili o jediné - vyrábět stále kvalitnější jízdní kola. A aby toho byly stále schopni, drží se třech hlavních zásad: zručnost, inovace a inspirace. 

Značka Author je nejznámější a nejprodávanější značka jízdních kol v České republice. Tento status si drží již pěknou řádku let. Společnost Universe Agency vznikla již v roce 1990. Kola Author jsou tvořena s důrazem na kvalitu a příznivou cenu. Konstrukční řešení a technické specifikace jsou uzpůsobené náročnému tuzemskému spotřebiteli.